Winter time
1/26/2013
Není to tak dlouho, kdy jsme se s Denčou radovaly, že je leden, ale počasí máme jako na jaro. Jasná věc, že na druhý den jsme se brodily do školy sněhem. Tehdy jsem si říkala, že ten sníh stejně na dlouho nebude, tak jsme šly pro jistotu ještě ten den něco vyfotit. Kdybych věděla, že sníh bude i dnes, asi se toho času po škole nehoním a radši si jdu po škole dát dvacet :D
Ono totiž ukecat Denču jít na pár minut mrznout před barák, aby mě vyfotila, není jen tak... Vždycky však nakonec jde - je zlatá ♥.
Jinak jaké jsou vaše plány na víkend? Já budu sledovat volby na čt24 a psát maturitní práci :/ Asi určitě si u toho i trochu zanadávám, tak snad to pro mě nakonec nebude osudné ;D Ono totiž nadávat na volby a ještě i na tu pitomou práci, co budu mít před sebou, nebude nervově jednoduché...
W.
26 komentářů
Hezounké :) Taky sleduji čt24 a ucím se :)
ReplyDeleteUčení je na dvě věci :D
DeleteSi nádherná :) A moje plány na víkend? Učiť sa matiku na skúšku :/ Ale určite si spravím aj nejaké voľno a užijem si s priateľom buď na nákupoch alebo niekde v meste :)
ReplyDeleteJéééjda. Matiku. To ti držím palce... :))))
DeleteTeda doufám, že toto focení neodmarodíš! V takové zimě ven jen v tričku s krátkým rukávem brrr! Já mám relaxační víkend, takže odpočívám střídavě u knížky a pc. :)
ReplyDeleteNe ne... Fotili jsme to před barákem jenom pár minut :) Je to focený 14 dní zpátky a přežila jsem to :D:D Překvapivě :D:) Jééé... Já chci taky relaxační víkend :)
Deleteveľa šťastia teda :D
ReplyDeleteoutfit je veľmi pekný, strašne sa mi páčia tie topánky:)
Děkuju, budu ho potřebovat :)
DeleteMoc ti to sluší :) Ty wedges s tričkem jsou dokonalé! :)
ReplyDeleteDěkuju. Ty wedges miluju. Ale už je mám trochu obnošené :(
DeleteHrozně Ti to sluší kočko :)
ReplyDeleteDííííky moc! :)))
DeleteSluší ti to :)
ReplyDeleteTo je miléé ♥
DeleteKrásný jak ti ladí všechny ty zlaté doplňky! a jsi tu strašně pěkně nalíčená :)
ReplyDeleteděkujuuuu. Moc mě to od tebe těší))
Deleteaa, hrozne ti to slusi !!
ReplyDeleteja jsem na vikend v polsku, tak sleduji na internetu ty volby a vubec spokojena nejsem!
Děkuji Veruu)) No mě to rozhodilo jak blázen :/
Deletety jsi blázen! :D já bych takhle nevylezla ven ani na chviličku :D ale moc ti to sluší :) strašně se mi líbí ty botky :P nějaký takový bych taky chtěla :) .... A moje plány na víkend nejsou žádné :D volby jsem sledovala na idnes a jsem dost zklamaná :/ .. přeju hodně štěstí při tý maturitní práci :)
ReplyDeleteSluší Ti to. Jen si dávej pozor na prochladnutí, já teď ležím už třetím týdnem s chřipkou a angínou a vážně to nikomu nepřeju. :-)
ReplyDeleteJo a líbí se mi ten efekt na fotkách, kde Ti roste strom z hlavy. :-)
Zvu vás na mou první giveaway: GIVEAWAY
limcekovy náhrdelník a topánky, si super ;)
ReplyDeletecara mia
Ten náhrdelník je teď mým nejoblíbenějším :))) Díky :)
DeleteJak jsem viděla už v předchozím článku z volby Karla,tak myslím,že tě to muselo rozhodit stejně jako mě :( chtělo se mi z toho brečet,jak byl vidět zklamaností..
ReplyDeleteVítejme v pekle. Jinak ti to moc sluší a moc krásné boty máš ^^
Jo. Jo... Mně i slza ukápla... Já se prostě nemůžu smířit s tím, že je Zeman prezident. Už proto jeho hulvátské chování se na ten post podle mě vůbec nehodí :(
DeleteDěkuju :)
Ano,také jsem měla slzy v očích,bylo mi ho líto a toho Zemana tu prostě nemůžu vidět,jak je teď všude. Je to hnus,co nás bude reprezentovat :(
Deletety botky <3
ReplyDeleteDěkuji za návštěvu a každý komentář <3