Friday.

1/25/2013


První týden pro psaní maturitní práce je za mnou, já mám sotva stránku, ale stresovat se vážně nebudu. Spisovatel jsem nikdy nebyla a ani nebudu :D Nicméně mám úmysly na tom máknout teď o víkendu, tak na mě myslete, protože je to fakt oříšek. Už jenom napsat takovej úvod :D
Včerejší keratin dopadl super. Jinak jsem byla pouze na ''péči''- zapracování keratinu do vlasů, která vydrží 3 měsíce. Bohužel ne na prodlužování, ikdyž to v blízké době taky plánuji. Ale je třeba, abych si o tom zjistila ještě víc infa, protože jsem se setkala i se zkušeností, že některé holky pak přišli o půlku svých vlasů, což bych nerada ;D A co vy? Máte s prodlužováním vlasů nějaké zkušenosti?

Jestli jo, uvítám každý komentář :)Mimo jiné dnes začli volby. Tak uvidíme, jak vše dopadne. Myslím, že zmiňovat koho volím není potřeba))
Mějte krásný víkend.

W.

You Might Also Like

18 komentářů

 1. Si tam zlatá :D jo styma vlasama, kamoška mnela vlasy až po pás a potom si ich musel anechat ostrihat až po ramena, tak je to len na tebje ;)

  OdpovědětVymazat
 2. S prodlužováním vlasů zkušenosti sice nemám, ale jenom vědět, že někdo přišel o půlku svých vlasů mi nahání strach :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No právě... proto se od toho furt držím dál :D Ale láká mě to... :D

   Vymazat
 3. Anonymní25/1/13 16:16

  O keratinu jsem dlouho uvažovala, ale pak jsem slyšela a taky se dočetla, že vlasy jsou po keratinu dost těžké a zplihlé. Jak to teda je? :D:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Popravdě ještě nevím... :D Protože je třeba, abych si vžehlený keratin ve vlasech vymyla až po dvou dnech, takže až zítra uvidím, co je na tom pravdy. Určitě podám info :)))

   Vymazat
 4. Ten plakát je super!:D S prodlužováním nemám osobní zkušenosti, ale kamarádka je měla a byla jedna z těch nešťastnic, co opravdu přišly o půlku vlasů. Jiné kamarádky jsou spokojené, chce to kvalitní vlasy a někoho kdo tomu opravdu rozumí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No právě.. Musím vyřešit otázku, jak poznám, že tomu někdo opravdu rozumí.. :-o :)

   Vymazat
 5. Tak snad ti zůstanou všechny vlasy tam kde jsou ! :D a psaní různých prací nesnáším, takže ti určitě budu držet palce a snad si i tak víkend užiješ :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já doufám... Naštěstí to byla jen léčba, takže by měly :D

   Vymazat
 6. Karel! :D Supr :D Já bych se bála, že mi někdo hodí do okna kámen:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D haha... To je dobrej postřeh.. :D To mě nenapadlo :D

   Vymazat
 7. To je super:D
  Káju jsem volila taky a hrozně jsem zklamaná, že to nevyšlo :(

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní27/1/13 22:31

  Ty jsi krava, proc, vzdyt neumí ani mluvit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, proč si myslím, že na tom určitě nebudu tak špatně jako ty :*

   Vymazat

Děkuji za návštěvu a každý komentář <3

Popular Posts

Like us on Facebook

Youtube