4/12/2013

12/05/2013

Pěkný večer moje milé čtenářky :),
dnes trošku jinak, než obvykle. Plnohodnotnější článek už bohužel v jednu ráno nedávám, ale na druhou stranu povídací článek tu už taky dlouho nebyl, tak si ho můžeme udělat dnes. Řeknu vám, co jsem v Praze přijde mi, že furt jenom někam spěchám, den mám šíleně rozkouskovaný a zastavím se vždycky až o víkendu doma. A dnes to bylo ještě šílenější než obvykle. 

Vstávala jsem v devět hodin a dodělávala jsem pár restů do redakce, ve dvanáct jsem vyrazila na Novu, tam jsem byla asi do půl čtvrté. No a potom jsem nečekaně vyrazila na showroom F&F jaro/léto 2014. Míša totiž přehlédla datum, takže to byla neplánovaná akce narychlo. Hlavně... byla by škoda tam nejít. Domů jsem přijela v šest, šla jsem na nákup do Billy, pak jsem stihla dodělat další článek, který už hořel a s kámoškou jsme vyrazily do kina na Jeune et Jolie (Jen 17). 

A to jsem zapomněla zmínit, že den předtím jsme byly v kině taky a vrátili jsme se ve dvě ráno. La vie d'Adéle (Život Adéle) se jaksi protáhl do půlnoci a pak jsme museli dobu čekat na noční tramvaj a půlku cesty k tomu dojít pešky. Co si budeme povídat - je to tady fakt veselé a zkouškové se blíží, takže nepochybuju, že bude ještě veseleji :D Přeju dobrou noc.

W.


ASK.FM FACEBOOK / WE HEART IT / INSTAGRAM BLOGLOVIN

You Might Also Like

13 komentářů

 1. Nevím jak to říct....ale z tebe je neuvěřitelná kočka :-o!

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherná jsi Wendulko.. já to mám teď taky takové uspěchané, naštěstí jsem se obešla u Novy bez restů :D tak ještě že tak.. ty tvé linky nemají chybičku :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mega moc ti sluší ta výrazná rtěnka! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Já si taky od doby, co bydlím ve Zlíně, dělám školu a při tom práci připadám, že furt někam spěchám, nikdy nemám chvilku klidu. Ale na druhou stranu je fajn mát vyplněný čas.

  OdpovědětVymazat
 5. What a beautiful photos
  xoxo
  www.welovefur.it
  www.welovefur.com

  OdpovědětVymazat
 6. Vypadáš jak novodobá princezna :-) a se mnou Praha taky pěkně mává :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Vypadáš jako Rita Ora :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Noo ber to tak že i když to máš hodně tak se aspoň nenudíš :D !

  OdpovědětVymazat
 9. WOW nádherné fotky :O ;) XOXO -N

  OdpovědětVymazat
 10. myslím, že můžeš být ráda, za to jaký život máš :)) tak si nestěžuj!!! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale vždyť já vím :-) Jen je toho občas trochu moc :D Největší ironií je, že to si dělám sama :D Beru si víc práce než zvládnu :D

   Vymazat
  2. no jo, ty už jsi prostě taková ;)) chce to trochu odpočinek :)

   Vymazat

Děkuji za návštěvu a každý komentář <3

Popular Posts

Like us on Facebook

Youtube